O mnie

Cześć! Bardzo się cieszę, że odwiedziłaś mojego bloga.

Mam nadzieję, że Ci się spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej. Ze swojej strony postaram się dostarczać Ci tutaj regularnie wartościowych i przydatnych treści, które będziesz mogła wykorzystać na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.


O czym jest blog i co tutaj znajdziesz?

Znajdziesz tu przede wszystkim wiedzę ekspercką na temat zgodnego z prawem działania w sieci, ale też wiele inspiracji.

Jeśli:
punktor liść prowadzisz bloga,
punktor liść masz swój własny biznes on-line lub planujesz go otworzyć,
punktor liść prowadzisz sklep internetowy,
punktor liść realizujesz internetowe projekty,
punktor liść aktywnie działasz w social media,
punktor liść po prostu interesuje Cię tematyka szeroko rozumianego prawa internetowego, 

to… doskonale trafiłaś! Tutaj znajdziesz informacje i wskazówki jak sobie poradzić z formalnościami i wymogami prawnymi w sieci.

Poznajmy się!

Zanim jednak przejdziesz do przeglądania treści na blogu, poznajmy się.

Nazywam się Karolina Wąsowska i jestem prawniczką. Od kilku lat z pasją angażuję się w realizowanie projektów internetowych poprzez dostosowywanie ich do obowiązującego prawa.

Postanowiłam więc wykorzystać swoją najlepszą wiedzę, jaką tylko posiadam i pomóc wszystkim tym, którzy chcą się rozwijać w sieci, realizować swoje plany i marzenia, ale kwestie prawne im w tym przeszkadzają. Nie pozwalają wręcz ruszyć z miejsca.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, to dobrze trafiłaś. Moim celem jest zdjęcie tego ciężaru z Twoich barków i zbudowanie portalu, do którego będziesz mogła zawsze sięgnąć po pomoc i wsparcie. Mam zatem nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.

Będę wdzięczna za wszelkie Twoje sugestie i komentarze. Jeśli jest coś, co sprawia Ci szczególną trudność, daj znać. Napisz na kontakt@poprawniewsieci.pl
Postaram się pomóc.

Do zobaczenia!

Karo